Majesty Fantasy Kingdom Sim

Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 27 MB
  • Version 1.13.44
  • Dil İngilizce
  • Firma HeroCraft Ltd
Krallığı kurtarmak ister misiniz? Bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Oyunu indirin ve eğlenceyi erken başlatın.

 Krallığın başında olmaya ne dersiniz. Siz kendinizde bu yeteneği görüyorsanız bu oyun tam da size göre. Ülkenin bütün sorumluluğu size ait. İstediğiniz gibi yöneteceğiniz ülkenizde önünüze pek çok zorluk çıkacak bunları aşmak yönetici olarak sizin elinizde. Ülkenin refahı için bütün çabayı harcamalısınız. Yeni olan bütün gelişmeleri takip etmelisiniz. Bilimsel, teknolojik ve askeri bütün gelişmeleri takip edip ülkenizin de gelişmesini sağlamalısınız. Bunların yanında ülkenizle savaşmak isteyenler olacak bunlarla savaşmak ülkenizi kurtarmak da yine size düşüyor. Bunları sağlamak sandığınız kadar kolay olmayacak. 

  Önünüze çıkan pek çok engeli aştığınız zaman size verilen görevleri yerine getirmelisiniz. Bu görevleri tamamladığınız zaman yeni bir seviyeye geçme hakkı elde etmiş olacaksınız. Her seviyede yapmanız gereken çok farklı görevler olacak. Ve her seviye bir önceki seviyeye göre biraz daha zorlu olacak.

  Boş zamanlarınızı değerlendireceğiniz bu harika özelliklere sahip oyun sizin vazgeçilmez eğlenceniz olacak. Oynadıkça başından kalkamayacağınız bu geliştirici özelliğe sahip oyun sizi mükemmel özellikleri sayesinde içine çekecek ve vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Siz de vakit kaybetmeden bu oyunu indirin Bunun için tek yapmanız gereken şey indir butonuna basmaktır. 

Daha Fazla Göster
Majesty Fantasy Kingdom Sim indir
DİĞER SÜRÜMLER